امام جمعه بخش رودهن: هیچگاه به ستمکاران اعتماد نکنید

زمان: ۱۳۹۸/۸/۱ ه‍.ش.،‏ ۱۳:۵۳ نمایش: ۲۸۴ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
امام جمعه بخش رودهن گفت: قرآن کریم به ما آموخته که هیچگاه به ستمکاران اعتماد نکنید وهر وقت اعتماد کردید منتظر شکست باشید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/

حجت الاسلام والمسلمین "محمدرضامدیح" در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز 13 آبان  گفت: روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است که هر ساله با شکوه خاصی در کشور برگزار می شود.

امام جمعه بخش رودهن افزود: قرآن کریم به ما آموخته که هیچگاه به ستمکاران اعتماد نکنید وهر وقت اعتماد کردید منتظر شکست باشید.

مدیح اضافه کرد: هر وقت یک قدم به عقب برویم قطعا دشمنان ما یک قدم پیش روی خواهند کرد و ما نباید از ظلم وستم و حرف زور بیگاناگان ترس و واهمه داشته باشیم.

وی اظهار داشت: کاپیتولاسیون یعنی یک اتباع بیگانه در یک کشور آزادی کامل داشته باشد وهر کاری دلش بخواهد انجام بدهد ولی آن کشور حق ندارد با او برخورد کند و برای مجازات باید به کشور خود برود.

مدیح با بیان اینکه آمریکای جنایتکار قانون کاپیتولاسیون را در ایران علنی کرده بود و شاه فاسد هم این موضوع را پذیرفته بود تصریح کرد: آمریکایی ها در ایران هر کاری می خواستند انجام می دادند و کسی جرات حرف زدن به آنها را نداشت.

امام جمعه بخش رودهن در پایان گفت: باید راهپیمایی با شکوه و دشمن شکنی در کشور از جمله بخش ولایی رودهن برگزار نماییم وهمه و همه باید در جهت هر چه باشکوه برگزار شدن این مراسم بزرگ ملی همکاری لازم را داشته باشند.