پروژه های عمرانی و خدماتی شهر رودهن افتتاح و کلنگ زنی شد+تصاویر

زمان: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ه‍.ش.،‏ ۱۲:۳۹ نمایش: ۲۱۹ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
همزمان با هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، چهار پروژه عمرانی و خدماتی بخش رودهن افتتاح و کلنگ زنی شد.

مجید صفری، فرماندار شهرستان دماوند در حاشیه افتتاح پروژه های عمرانی و خدماتی بخش رودهن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همزمان با ایام دهه مبارک فجر، شاهد افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی و خدماتی در حوزه ورزش، مسکن مهر، خدماتی و زیربنایی و ... در بخش رودهن بودیم که بر اساس سیاست های دولت در تلاش هستیم تا پایان سال جاری از محل اعتبارات و محلی به ویژه شهرداری، بخش عمده ایی از مطالبات منطقه را مرتفع کنیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: بنابر قول اداره کل مسکن و شهرسازی تا پایان سال درصد زیادی از موضوعات مسکن مهر از لحاظ تحویل و هم امکانات حل خواهد شد.

وی به پروژه های افتتاح و کلنگ زنی شده در این بخش اشاره و بیان کرد: سالن ورزشی سادات محله در قالب یک سالن چند منظوره که تکمیل و آماده سازی آن با مشکلاتی مواجه بود، امروز به همت شهرداری و شورای شهر رودهن مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین مهدی کچویی، شهردار رودهن عنوان کرد: امروز ۴ پروژه در بخش رودهن افتتاح و کلنگ زنی شد که می توان به کلنگ زنی ساختمان اداره ورزش و جوانان بخش رودهن به مساحت ۲۲۰ متر با پیش بینی اعتبار ۴۰۰ میلیون تومانی و پروژه کلنگ زنی ساختمان آتش نشانی مسکن مهر رودهن با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان در زمینی به مساحت ۸۰۰ متر که در دو طبقه طراحی شده است، اشاره کرد.

شهردار رودهن در خصوص سومین پروژه بخش رودهن بیان کرد: کلنگ زنی کلانتری مسکن مهر رودهن در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان در بودجه سال آینده رودهن دیده شده که انجام خواهد شد و این سه پروژه در دهه فجر سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

این مقام مسئول تصریح کرد : پروژه چهارم افتتاح سالن ورزشی چند منظوره سادات محله در زمینی به مساحت حدود ۶۳۵ متر با اعتباری بالغ بر ۴۳۰ میلیون تومان به مرحله بهره برداری رسیده که تجهیز سالن افتتاح آن در مدت ۲ ماه انجام شد.

وی با بیان اینکه در سال آینده پروژه های عمرانی شهر رودهن با افزایش ۵۰ درصدی بودجه ادامه می یابد، در خصوص فعالیت های عمرانی منطقه مهرآباد، گفت: جدول کشی معابر، تعریض خیابان و آسفالت با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در حال اجراست و یک میلیارد تومان نیز برای دیگر عملیات عمرانی در نظر گرفته شد.

کچویی عنوان کرد: در سه ماه اخیر یک المانی برای سه شهید منطقه سادات محله با هزینه ای بالغ بر ۷۰ میلیون تومان طراحی و احداث شد که این مهم نیز یک ماه پیش طی مراسمی به بهره برداری رسید.