پیام تبریک فرماندارشهرستان دماوند به مناسبت فرار رسیدن بهار طبیعت و نوروز 97 :

زمان: ۱۳۹۷/۱/۱ ه‍.ش.،‏ ۹:۵۲ نمایش: ۲۳۸ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
فرماندار شهرستان دماوند طی پیامی فر ا رسیدن سال 1397 را به همه مردم شهرستان دماوند تبریک گفت

نوروز آیتی از لطف پروردگار و یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی با نسیم روح بخش و دل انگیز خود از راه می رسد و قلب هر انسان روشن ضمیر را به سوی جلال و جمال الهی رهنمون می کند.

این رستاخیز الهام بخش رویشی درونی برای ماست که همچون طبیعت بی جان آغازی دوباره را برای شکوفایی استعدادهای خدادادی خود رقم بزنیم.

فرارسیدن سال نو همیشه یادآور تولدی دوباره ،سرآغاز شکفتن، روییدن و سپاس پروردگاری است که دوباره زنده می کند و می آفریند و این پیام نوروز است که همراه با طبیعت دوباره زاده شویم و آفریدگار را به شکرانه این عطیه الهی ستایش کنیم.

اینجانب ضمن تجدید ارادت به محضر همه مردم ایران اسلامی خصوصاً مردم ولایتمدار شهرستان دماوند، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به ساحت همه آنان درود می فرستم وعید بهاران، نوروز و سال نو را محضر شریف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، رئیس جمهور محبوب جناب آقای دکتر روحانی ، دولت تدبیر و امید و همه شما مردمان خوب شهرستان دماوند تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال نو سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و عزت و افتخار برای شما عزیزان بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود ، انشاء الله.

 

مجیدصفری

فرماندار شهرستان دماوند