پیگیری احداث مرکز درمانی تامین اجتماعی در رودهن/ هفته آینده تیم کارشناسی وارد رودهن می شوند+تصاویر

زمان: ۱۳۹۶/۹/۱۱ ه‍.ش.،‏ ۱۱:۲۶ نمایش: ۱۸۵ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
رئیس سازمان تأمین اجتماعی از پیگیری احداث درمانگاه تأمین اجتماعی در بخش رودهن خبر داد و گفت: بیمارستان‌سازی در سازمان تأمین اجتماعی متوقف شده است.
به گزارش پایگاه خبری عصر شرق، سیدتقی نوربخش در نشست بررسی مشکلات تأمین اجتماعی بخش رودهن اظهار کرد: در استان یزد، ۹۰ درصد بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی هستند و تعهد بر اساس تعداد بیمه‌شدگان است و در رودهن تعهد داریم و باید مشکلات رفع شود.
 
وی تصریح کرد: در بخش درمان، دفترچه بیمه داده می‌شود و تعهد به پرداخت داریم و دستوری دادیم که در مراکز درمانی رودهن در هفته جاری مطالبات پزشکان را پرداخت کنند.
 
رئیس سازمان تأمین اجتماعی اضافه کرد: نوع دوم ارائه خدمات تأمین اجتماعی به‌صورت درمانگاهی و بیمارستانی است که حقیقتاً اشکالاتی وجود دارد و توزیع عادلانه نیست.
 
نوربخش اضافه کرد: ۲۰ سال پیش بیمارستان دماوند ساخته و به دانشگاه علوم پزشکی واگذار شده و بیمه‌شده تأمین اجتماعی باید خدمات رایگان دریافت کند.
 
رئیس سازمان تأمین اجتماعی افزود: چون در میانه سال هستیم، دستورهای لازم را از الآن می‌دهیم که اختصاص زمین برای احداث درمانگاه تأمین اجتماعی بررسی شود تا اعتبار آن را در صورت موافقت هیأت‌مدیره در بودجه سال آینده تدوین کنیم.
 
نوربخش اضافه کرد: در سازمان تأمین اجتماعی، بیمارستان‌سازی در سه سال پیش متوقف شده و مراکز درمانی ساخته می‌شود؛ قول می‌دهیم گروه کارشناسی در رودهن حضور پیدا کنند و مسائل ساخت مرکز درمانی تأمین اجتماعی در رودهن بررسی شود.
 
وی با بیان اینکه قطعاً اگر در گزارش روند مناسب و شرایط مساعد باشد، کار انجام می‌شود، گفت: قول نادرست تا امروز نداده‌ایم و پروژه‌ها سریع انجام می‌شود.
 
رئیس سازمان تأمین اجتماعی افزود: ارسال گروه بررسی زمین و شرایط و گزارش‌دهی انجام می‌شود و در هیأت‌مدیره برای تصویب مورد ارزیابی قرار می‌گیرد؛ همکاران تأمین اجتماعی رودهن در فضای خوبی هستند و مشکلی ندارند‌ و شعبه درجه یک ممتاز است؛ خیلی از خدمات غیرحضوری خواهد شد.