کد درمانگاه دولتی رودهن همچنان بهداشتی است

زمان: ۱۳۹۸/۲/۱۰ ه‍.ش.،‏ ۱۳:۳۳ نمایش: ۲۳ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار رودهن گفت: کد و چارت سازمانی درمانگاه حضرت محمد(ص) رودهن همچنان بهداشتی است و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی باید در این خصوص تجدید نظر کنند.

"حمیدرضاذوالفقاری"  شامگاه دوشنبه در جلسه بررسی مشکلات مردم بخش رودهن با حضور برخی مسئولان و مردم در مسجد علی ابن ابیطالب این شهر در خصوص مشکلات و عدم بهره مندی از امکانات در درمانگاه رودهن بیان کرد: با توجه به اینکه کد این درمانگاه بهداشتی تعریف شده و درمانی نیست از برخی امکانات همچون سونوگرافی و رادیولوژی بهره مند نیست.

وی در خصوص مشکلات مربوط به روستای نوده از قبیل زیر سازی و آسفالت، آب شرب و بافت این روستا افزود: جلساتی در خصوص افزایش بافت این روستا با مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار کردیم که با حضور کارشناسان این نهاد و بازدید از این روستا این امر محقق خواهد شد.

این مقام مسئول تأکید کرد: در خصوص زیر سازی و آسفالت تمام معابری که از وضعیت نامناسب برخوردار هستند مربوط به خارج از بافت بوده و هیچ گونه مشکلی در داخل بافت روستا وجود ندارد.

بخشدار رودهن با بیان اینکه آخرین وضعیت معابر این منطقه بررسی شده تصریح کرد: در سال جاری لکه گیری و روکش آسفالت در نقاطی که وضعیت نامناسبی دارند در دستور کار قرار دارد.

ذوالفقاری اظهار داشت: کارگروه رونق تولید هم در بخش رودهن و هم در سطح  شهرستان در جهت صیانت از اشتغال و کارگران تشکیل شده و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی به نوبت احصا و مورد بررسی قرار میگیرد.