کسب مقام دوم رودهن در بحث اسکان مسافران نوروزی

زمان: ۱۳۹۷/۱/۱۹ ه‍.ش.،‏ ۱۰:۱۳ نمایش: ۱۸۳ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
رئیس اداره آموزش و پرورش رودهن گفت: بخش رودهن در بحث اسکان مسافران نوروزی مقام دوم استان تهران را کسب کرد.

غلامرضا بختیاری گفت: طرح اسکان مسافران نوروزی و ستاد خدمات سفر در سطح بخش رودهن با همکاری و همدلی همه مسئولان از جمله نماینده مردم  منطقه، فرمانداری شهرستان، بخشداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر رودهن، شهرداری و شورای اسلامی شهر آبعلی، فرماندهی انتظامی بخش، کلانتری های منطقه، پلیس راه، راهور، اورژانس، اعضای ستاد خدمات سفر وغیره همچون سالهای گذشته به بهترین شکل ممکن صورت گرفت.

رئیس اداره آموزش پرورش بخش رودهن تصریح کرد: در بحث اسکان مسافران نوروزی بخش  رودهن توانست با اسکان چهار هزار و 214 نفر در 53 کلاس و یژه و درجه یک در غالب هفت مدرسه از تاریخ 28 اسفندماه 96 تا 12 فروردین 97 توانست  بعد از شهر ری مقام دوم استان را از آن خود کند.

بختیاری درادامه با بیان اینکه این آمار بدون در نظر گرفتن اقامت مسافران در چادرها و دیگر مراکز اقامتی است افزود: داد: در طرح اسکان مسافران نوروزی شهرهای فیروزکوه و دماوند مقام های سوم و چهارم را کسب کردند.

رئیس اداره آموزش پرورش بخش رودهن اظهار داشت:  برای این طرح مدارس آیت‌الله طالقانی، تربیت، سجادیان، امام علی (ع)، ارشاد و ایمان در رودهن و مدرسه حاج محمد ابراهیمی در آبعلی پیش بینی شده بود.

بختیاری گفت: از نکات جالب توجه طرح اسکان تمدید اقامت مسافران  به مدت چند روز برای بازدید از مناطق تقریحی و تاریخی بخش رودهن بود.

رئیس اداره آموزش پرورش بخش رودهن در پایان گفت: بخش رودهن  پیش از سال جدید، 9 سال پیاپی مقام نخست طرح اسکان مسافران نوروزی استان تهران را از آن خود کرده بود.

شایان ذکر است شهر رودهن در شرق پایتخت و در مدخل ورودی دوجاده بین المللی هراز و ترانزیتی فیروزکوه قرار گرفته که استان تهران را به شمال کشور و همچنین استان های سمنان،خراسان رضوی و شمالی متصل می نمایید و در ایام نوروز شاهد تردد چند صد هزار خودرو است که همین موضوع موجب شده تا رودهن پرتردد ترین شهراستان تهران نیز در ایام نوروز محسوب شود.