کمیته امداد امام خمینی(ره) رودهن مستقل شد+ تصاویر

زمان: ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ ه‍.ش.،‏ ۱۲:۱۵ نمایش: ۴۸۲ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
کمیته امداد امام خمینی(ره) بخش رودهن صبح امروز با حضور مسئولان شهری و بخشی و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران مستقل شد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/
کمیته امداد امام خمینی(ره) جزاولین اداراتی بود که در رودهن مستقر و مستقل شد و شهرهای بومهن و پردیس را تحت پوشش داشت ولی باتوجه به اینکه  شهر پردیس پنج سال پیش به شهرستانی مستقل تبدیل شد از کمیته امدادی مستقل برخوردار گردید و در ادامه با توجه به تغییرات و تحولات در ساختار کمیته امداد کل کشور، اداره رودهن نیز به دفتر تنزل پیدا کرد و تحت پوشش اداره دماوند قرار گرفت.
 
بنابراین گزارش/ از یک سال پیش تا کنون پی گیری های مستمر مسئولان محلی از جمله نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، بخشدار رودهن، امام جمعه، شهردار واعضای شورای شهر و تلاشهای بی وقفه و  شبانه روزی رئیس کمیته امداد رودهن مجددا با استقلال اداره کمیته امداد در رودهن موافقت شد.
 
این گزارش می افزاید/ بعد از موافقت با استقلال اداره رودهن و تشکیل چارت سازمانی جدید، امروز صبح با حضور دکترمحسن ولیئی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران، امام جمعه رودهن، امام جمعه پردیس، شهردار و اعضای شورای شهرهای رودهن و آبعلی، روحانیون، مسئولان ادارات و معتمدین کمیته امداد رودهن رسما مستقل و از تحت پوشش شهرستان دماوند خارج شد.