1500 نفر ساعت آموزش در انتخابات بخش رودهن برگزار شد

زمان: ۱۳۹۸/۱۲/۱ ه‍.ش.،‏ ۱۴:۵۴ نمایش: ۶۹ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
بخشدار و رئیس هیات اجرایی انتخابات حوزه فرعی بخش رودهن گفت: بیش از1500 نفر ساعت آموزش برای نمایندگان بخشدار و کاربران شعب اخد رای در حوزه فرعی بخش رودهن برگزار شده است.

حمیدرضا ذوالفقاری درهمایش بزرگ انتخاباتی بخش رودهن که با حضور تمامی عوامل برگزاری انتخابات و در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن برگزار شد گفت: با کمک خود شما دوستان، برنامه ریزی ها و تمام اقدامات و تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات با شکوه و بی طرفانه از سوی مجریان انتخابات اتخاذ شده و امیدواریم روز جمعه به وظایف اصلی خودمان عمل کنیم.

بخشدار و رئیس هیات اجرایی انتخابات حوزه فرعی بخش رودهن با بیان اینکه بیش از 700 نفر در برگزاری انتخابات در سطح بخش رودهن دخیل هستند گفت: جلسات مختلف هیات های اجرایی، نظارت، کمیته های برگزاری و ... از مدتها قبل در محل امور برگزاری انتخابات بخش رودهن برگزار وهماهنگی های لازم  به جهت برگزاری انتخاباتی قانونمند و بی طرفانه انجام شده است.

ذوالفقاری انتخابات را به مانند یک شکل هندسی چهار گوشه تشبیه کرد و گفت: یک طرف این شکل هندسی، انتخاب کنندگان، طرف دیگر انتخاب شوندگان، یک بخش مجریان انتخابات و بخش دیگر ناظران انتخاباتی هستند.

بخشدار و رئیس هیات اجرایی انتخابات حوزه فرعی بخش رودهن اظهار داشت: بخش رودهن یکی ازحوزه های فرعی مهم  و حساس محسوب می شود و در همین راستا از همه عوامل برگزار کننده انتظار داریم که با صحه صدر و آرامش انتخابات را برگزار نمایند.

ذوالفقاری در پایان گفت: همکاری و تعامل مابین تمامی اعضا از جمله هیات های اجرایی، نظارت و کمیته های برگزاری انتخابات وجود دارد و امیدواریم بدون توجه به تبلیغات رسانه های معاند که در تلاش برای تخریب فضای انتخاباتی کشور هستند  شاهد حضور حداکثری در کشور و همچنین بخش رودهن باشیم.