250 حلقه چاه غیر مجاز در دماوند پر و مسلوب المنفعه شد

زمان: ۱۳۹۷/۹/۲۱ ه‍.ش.،‏ ۱۲:۳۳ نمایش: ۱۰۵ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی مشکلات مربوط به حوزه های مختلف از قبیل برق، راه و چاه های شهرستان دماوند گفت: 250 چاه غیرمجاز در مدت 9 ماه گذشته در دماوند مسلوب المنفعه شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/

قاسم میرزایی نیکو در جلسه شورای اداری بخش رودهن که با حضور اعضای شورا در بخشداریبرگزار شد، گفت: مکان مناسب در آبعلی و مهرآباد رودهن جهت انتقال پست 63 کیلووات برای جلوگیری از قطعی مکرر برق مشخص شده است.

 

وی با بیان اینکه هیچ پروژه عمرانی جدیدی در ردیف اعتبارات سال 98 قرار نخواهد گرفت، افزود: باید در زمینه های مختلف از جمله آب ، فاضلاب و برق صرفه جویی کنیم تا بخش عمده ای از مسائل و مشکلات را حل شود.

 

میرزایی نیکو با اشاره به اینکه 11 روستای بخش رودهن به دفعات مورد بازدید قرار گرفته است، تصریح کرد: بخش رودهن یکی از بخش های موفق در زمینه‌های مختلف به ویژه حوزه خدماتی در بین شهرهای استان تهران است و بخشداری رودهن در زمان آقای ذوالفقاری فعالیت چشمگیری داشته است.

 

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح پیش فروش انشعابات فاضلاب در سطح شهرستان نیز اظهارداشت: این طرح 240 میلیارد تومان هزینه دارد که کمتر از یک سوم این مبلغ از مردم به عنوان ارائه تسهیلات، اخذ می شود و البته نقش مسئولان در آگاه سازی طرح و اثرات مثبت آن بی بدیل است.

 

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی به آخرین اقدامات انجام شده در مسکن مهر شهرستان دماوند اشاره کرد و افزود: تاکنون در این خصوص حداقل 11 جلسه برگزار شده و تک تک مشکلات این مکان در حال پیگیری و انجام است.

 

این مقام مسئول همچنین در خصوص اجرای طرح مجتمع آبرسانی به سه روستا بخش رودهن، گفت: طبق وعده وزیر نیرو، 5 میلیارد تومان اعتبار جهت اجرای پروژه آبرسانی به سه روستای وسکاره، آردینه و جورد مساعدت شده که برای تصویب و تخصیص اعتبار نیازمند پیگیری مسئولان است.

 

میرزایی نیکو اظهار داشت: انتخاباتی کردن زودهنگام فضا، مانع کارآیی و حصول نتیجه ی مطلوب برای مردم خواهد شد.

 

وی در پایان گفت: با توجه به عدم وجود کمربندی، وزارت راه مسئولیت بهسازی روکش آسفالت رودهن را بر عهده گرفت.