70 میلیارد ریال برای مسکن مهرهزینه شده است

زمان: ۱۳۹۷/۹/۲۱ ه‍.ش.،‏ ۱۲:۴۱ نمایش: ۹۹ دفعه
موضوع : اخبار رودهن ,
شهردار رودهن گفت: طی یک سال گذشته مبلغی بیش از 70 میلیارد ریال برای فعالیت های عمرانی مسکن مهر هزینه شده است و هچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری رودهن/

"مهدی کچویی" در دومین جلسه شورای اداری بخش رودهن در سال 97 گفت:  امروز با بدترین شرایط سخت اقتصادی در کشور روبرو هستیم ولی پروژه های عمرانی نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش داشته و درحوزه فرهنگی نیز با همکاری دیگر نهادها فعالیت های خوبی انجام شد.

 

وی افزود: درمسکن مهر،  7 میلیارد و 100 میلیون تومان فعالیت عمرانی انجام وعملیات احداث ساختمان آتش نشانی و کلانتری این منطقه نیز آغاز شده است.

 

شهردار رودهن با بیان اینکه وحدت لازم میان مسئولان بخش رودهن وجود دارد اظهار داشت: همراهی مسئولان و شورای شهر که بیش از 95 درصد موضوعات را مصوب کردند یکی از دلایل پیشرفت و تکامل این بخش و شهر بود و هست.

 

کچویی ادامه داد: نصب دوربین های مدار بسته در سطح شهر بیش از 3 میلیارد تومان هزینه دارد و حداقل 4 دوربین دیگر تا دهه فجر نصب می شود.

 

وی تصریح کرد:  شهرداری و شورای اسلامی قطعه زمینی را در اختیار اداره تامین اجتماعی قرار داده تا مرکز درمانی تامین اجتماعی احداث شود.

 

شهردار رودهن در پایان گفت: با پیگیری نماینده مردم دماوند و فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی زمین فوتبال شهرک کریتون که دراختیار ستاد اجرائیات فرمان حضرت امام (ره) قرار داشت به شهرداری و مردم خوب کریتون هدیه شد.