كنفرانس بين المللي انجمن آموزش زبان و ادبيات انگليسي ايران در رودهن آغاز به کار کرد+تصاویر
با برگزاري گارگاه ها و نشست هاي علمي تخصصي، پانزدهمين كنفرانس بين المللي انجمن آموزش زبان و ادبيات انگليسي ايران (TELLSI) در دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن آغاز به كار كرد.
رودهن ميزبان بزرگترين رويداد علمي حوزه زبانشناسي كاربردي در كشور
پانزدهمين كنفرانس بين المللي انجمن آموزش زبان و ادبيات انگليسي ايران (TELLSI) به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن برگزار مي شود.
رئیس تأمین اجتماعی شعبه رودهن: ۲۰۰ هزار بیمه‌شده در رودهن تحث پوشش تأمین اجتماعی قرار گرفتند
رئیس تأمین اجتماعی شعبه رودهن گفت: شعبه رودهن یک شعبه بزرگ و ممتاز در سطح کشور است که حدود ۲۰۰ هزار نفر بیمه‌شده اصلی و تبعی را ساماندهی می‌کند.
13 محموله بزرگ کمک های مردمی بخش رودهن به مناطق زلزله زده ارسال شد+تصاویر
بخشدار رودهن گفت: تا صبح روز پنج شنبه 13 محموله بزرگ کمک های مردمی بخش رودهن شامل شهرها و روستای تابعه این بخش بزرگ به مناطق زلزله زده و استان کرمانشاه ارسال شد.
ارسال اولین محموله کمک های مردمی بخش رودهن از روستای گلاهک به مناطق زلزله زده + تصاویر
اولین محموله کمک های مردمی بخش رودهن از روستای گلاهک، دقایقی قبل از جلوی بخشداری رودهن عازم مناطق زلزله زده غرب کشور و استان کرمانشاه شد.
بخشدار رودهن در راهپیمایی 13 آبان: 13 آبان، یادآور حوادث مهمی است که در شکل گیری انقلاب اسلامی نقش تأثیرگذاری داشته است+تصاویر
بخشدار رودهن 13 آبان ماه را یادآور حوادث مهمی دانست که در شکل گیری انقلاب اسلامی و بیرون راندن استکبار جهانی از ایران نقش تأثیرگذاری داشته است.
امام جمعه رودهن:استکبار جهانی از پنج راه درکشورها نفوذ می کند
تهران-ایرنا - امام جمعه بخش رودهن گفت: ارتباط، جاسوسی، توطئه، خیانت و خصومت پنج راه استکبار جهانی برای نفوذ است که آمریکا برای نابود کردن کشورها و سواستفاده کردن از آنان از آن استفاده می کند.
شهردار رودهن خبر داد: وجود آمادگی لازم برای احداث بیمارستان در رودهن/3.5 میلیارد ریال برای بهسازی درمانگاه رودهن هزینه شد
شهردار رودهن از آمادگی لازم برای احداث بیمارستان در این شهر خبر داد و گفت: تاکنون سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای تجهیز و بهسازی درمانگاه رودهن هزینه شده است.
بخشدار رودهن خبر داد: تشکیل هیأت‌امنا برای پیگیری احداث بیمارستان در رودهن/ احداث بیمارستان در رودهن ضروری است
بخشدار رودهن از تشکیل هیأت‌امنا برای پیگیری احداث بیمارستان در این بخش خبر داد و گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی و همچنین افزایش رو به رشد جمعیت، احداث بیمارستان مجهز در رودهن ضرورت دارد.
رئیس شورای شهر رودهن: هیأت‌های ورزشی شرایط ورزش را برای مردم فراهم کنند
رئیس شورای اسلامی شهر رودهن با بیان اینکه شهرداری و شورای شهر حامی ورزش‌دوستان است، گفت: هیأت‌های ورزشی باید شرایط ورزش را برای مردم فراهم کنند.