بخشدار رودهن: مردم رودهن در حوزه بهداشت و درمان مشکلات اساسی دارند/ شهرداری‌ها سگ‌های بدون صاحب را جمع کنند
بخشدار رودهن با بیان اینکه مردم رودهن با مشکلات زیادی در حوزه بهداشت و درمان مواجه هستند، گفت: شهرداری‌ها نسبت به جمع‌آوری سگ‌های بدون صاحب اقدام کنند.
رئیس اداره آب و فاضلاب رودهن: مصرف روزانه آب در رودهن "۳ برابر" استاندار جهانی است
رئیس اداره آب و فاضلاب رودهن گفت: استاندارد جهانی مصرف روزانه آب برای هر شهروند روزانه بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ لیتر است ولی متأسفانه این میزان مصرف در شهر رودهن به ۳۰۰ لیتر می‌رسد.
نصب سیستم جی‌پی‌اس بر روی خودروهای شهرداری رودهن
نصب سیستم جی‌پی‌اس بر روی خودروهای شهرداری رودهن شهردار رودهن از نصب سیستم جی پی اس بر روی خودروهای شهرداری رودهن خبر داد و گفت: جهت کنترل و نظارت دقیق بر عملکرد ماشین آلات و هم چنین کنترل مسیرهای کاری و بررسی عملکرد این سیستم در شهرهای مختلف بر آن شدیم تا این سیستم در شهرداری رودهن نیز به کار گرفته شود.
رئیس شورای شهر رودهن: محیط‌زیست رودهن به مراقبت بیشتری نیاز دارد/ همه کمک کنند
رئیس شورای اسلامی شهر رودهن گفت: رودهن یکی از پاکیزه‌ترین شهرهای شمال و شرق استان تهران است و محیط‌زیست رودهن به مراقبت بیشتری نیاز دارد.
به مناسبت هفته عفاف و حجاب انجام شد برگزاری همایش صیانت از حریم خانواده در رودهن
همایش صیانت از حریم خانواده به مناسبت هفته عفاف و حجاب در رودهن برگزار شد.
رئیس کل دادگستری استان تهران خبر داد: هزینه 20 میلیارد ریالی احداث ساختمان جدید دادگاه عمومی رودهن/ یک‌هزار قاضی در استان تهران کمبود داریم
رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه ۲۰ میلیارد ریال صرف آماده‌سازی و بهره‌برداری ساختمان جدید دادگاه رودهن شد، گفت: کمبود یک‌هزار قاضی در استان تهران پیش‌بینی شده است.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج رودهن خبر داد: برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای گمنام در رودهن
فرمانده حوزه مقاومت بسیج سپاه رودهن از برگزاری مراسم گرامیداشت شهدای گمنام در این بخش خبر داد.
مدیر راهداری استان تهران: اداره راه و شهرسازی پردیس به پردیس و رودهن تبدیل می‌شود
مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران گفت:‌ اداره راه و شهرسازی پردیس به اداره راه و شهرسازی پردیس و رودهن تبدیل می‌شود.
بازدید نماینده مردم و بخشدار از برخی ادارات رودهن به روایت تصویر
نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و بخشدار رودهن و هیات همراه از چند اداره رودهن و یک اداره کل در رودهن بازدید نمودند.
نماز با شکوه عید سعید فطرشهر رودهن به روایت تصویر
نمازبا شکوه عید سعید فطر همزمان در سراسر کشور به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مدیح امام جمعه بخش رودهن در زمین فوتبال شهدای رودهن با حضور بیش از چهار هزار نفر از مردم مومن و روزه دار برگزار شد